V dennej ponuke pripravujeme jeden druh polievky a štyri druhy jedál. Dve mäsité, jedno múčne a jedno jedlo, ktoré spĺňa požiadavky vegetariánskej kuchyne. Počas celého roka sa snažíme k jedlám pripravovať šaláty z čerstvej a kvalitnej zeleniny. Doplnkom k jedlám sú aj kompóty a ovocie.

Táto ponuka platí pre stravníkov SPU ako aj pre odberateľov, ktorým zabezpečujeme prípravu a rozvoz stravy. Medzi našich stravníkov patriaABAB, Air Liquide, BMC, Bonul, Bytové družstvo, Calmit Žirany, DYNAMIC, Ferex, FOX, Foxbau, GU, Novocasing, Plastika, SEBN, Slovak  Top, Stavovýroba, SPU v Nitre, Stavex, Toptrans, UDENCO, Unicom.

Máme bohaté skúsenosti s prípravou recepcií, pohostení na základe objednávky. Zabezpečujeme kompletný servis, obsluhu a prípravu spomínaných akcií. Ponúkame široký sortiment jedál teplého a studeného bufetu. Na príprave sa podieľajú aj majstri odborného výcviku, ktorí majú skúsenosti z rôznych medzinárodných súťaží. Poskytujeme možnosť objednania si studených mís, šalátov, múčnych jedál atď. Zapožičiavame aj jedálenský servis podľa požiadavky.

Kontakt

+421 37 65 03 695, +421 37 65 27 521

gastromir@gastromir.sk

Ponúkané služby:

 

Stravovanie

Recepcie

Bankety

Svadby

Rozvoz stravy

Požičovňa jedálenského servisu

Služby

Textové pole: O nás
Textové pole: Služby
Textové pole: Denné menu
Textové pole: Galéria